• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size


Лебот без брашно Тонус пристигна во Македонија Печати

Замислете секој ден да јадете здрав, вкусен и хранлив леб, а притоа да не ја зголемувате телесната тежина и да не ја расипувате фигурата, туку обратно, да имате нормален метаболизам и здрава крв, да го намалите холестеролот и да ја подобрите функцијата на кардиоваскуларниот систем и цревата, да го стабилизирате нивото на шеќер во крвта кај дијабетесот, да го зацврстите имунитетот, да го исчистите телото и кожата од токсини и да го намалите целулитот во поткожното масно ткиво.

Сега сигурно се прашувате - Во што е тајната на овој производ?

Повеќе...
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Страница 1 од 44